De Beslagkom rijdt de Noordkaapchallenge voor ons!

Fantastisch nieuws!!!

Onlangs hebben we van Pieter Bekooij en Tanja Pater, de eigenaren van Pannekoeken en Grillrestaurant de Baslagkom mogen vernemen dat zij mee zullen doen in de Noordkaapchallenge. En zij hebben onze stichting verkozen als lokaal goed doel waar zij zich voor inzetten tijdens deze challenge. al hun opgehaalde donaties komen ten goede aan onze stichting en via ons aan alle initiatieven waar wij op onze beurt aan doneren! Op hun facebookpagina is alles te volgen wat zij meemaken in aanloop naar en tijdens hun tocht! Vanaf 6 december zullen zij op weg gaan naar de Noordkaap en hopen in 13 dagen, 5 landen te doorkruisen en 7000km te rijden, om daarna weer terug te keren in Nederland.

Al sinds vele jaren zijn Pieter en Tanja vaste en enthousiaste partners en vrienden van onze Stichting. Wij voelen ons dan ook zeer vereerd en zijn enorm dankbaar dat zij op deze wijze ons een warm hart toedragen. We hopen dat ze hun tocht in goede doen volbrengen en wensen hen via deze weg natuurlijk alle succes op hun challenge!!

68534607_102983041069499_5269023796643233792_n